Symbol
BÜLTENİMİZE ABONE OLUN
© Kafkasbey 2021
Design by:  AE Dijital Ajans
fr En
our office

Kafkasbey Yapı ve İnşaat
Firma Profili

Kafkasbey Yapı İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. İnşaat Taahhüt ve Yap-Sat müteahhit firması olarak, EMRAH KILIÇ tarafında 2010 yılında Kurmuş olduğun AKYAPILAR İNŞAAT 2016 yıllına kadar devam etmiştir. 2016 yılında çoklu ortak "TEKZİRVE YAPI İnşaat Ltd. Şti. İç ve Dış Dekorasyon" adıyla Bursa, İstanbul, Kütahya ve çevre illerde konut yapımına devam etmiştir.

2020 yıllında bünyesine KAFKASBEY Yapı İnşaat'ı katarak tek çatı altı toplamıştır. Bursa ili başta olmak üzere inşaat alanı olarak birçok projeye imza atmıştır.

Kafkasbey Yapı ve İnşaat
Kuruluş Amacımız

Yurt içinde ve yurt dışında konut, okul, hastane, site, otoyol devlet yollu, otel, motel, fabrika, baraj, köprü, tüm sanayi yapıları, istasyon, akaryakıt istasyonu, lojman, villa, prefabrik yapı, askeri yapı, depo, spor tesisi, iş merkezleri ve tüm inşaatları ayrıca dekorasyon hizmetleri sunup müteahhitlik nam ve sıfatıyla : resmi ve özel kuruluşların ihale ve taahhütlerine iştirak ederek çelik, beton, kargır, ahşap, prefabrik her türlü inşaat işleri yapmak.

Mimarlık, mühendislik, müşavirlik , inşaat, müteahhitlik hizmet ve faaliyetleri yapmak, yaptırmak. Hem kendi maksat ve gayesi için hem de başkalarının taleplerini karşılamak üzere her türlü plan, fizibilite raporu, proje ve etütleri çizdirip hazırlamak- hazırlatmak, metraj, montaj işleri, komple proje yönetimi, proje alt yapı çalışmaları, araştırma ve teknik kontrollük, taahhüt etmek, yapmak ve yaptırmak.

Resmi ve özel inşaat ve inşaat taahhüt işleri yanında özel mahiyette her türlü konut ve işyeri inşaat işleri için arsa satın alarak anahtar teslimi olarak anlaşarak konut ve işyeri yapmak ve satmaktır.

Kafkasbey olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz.